Yeni Doğan Bebekler İçin Anı Defteri Uygulaması Devam Ediyor

Arhavi Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun geçtiğimiz günlerde “yeni doğan bebekler için anı defteri” uygulamasıyla başlattığı ev ziyaretleri devam ediyor.

Yeni doğan bebekler için anı defteri uygulamasıyla geçtiğimiz günlerde ilk aileler evlerinde  ziyaret edilmiş bebek ve aileleri için özel olarak hazırlanan anı defterleri ailelerle paylaşılmıştı.

Bu uygulamanın devamı olarak başkan Kurdoğlu tarafından ev ziyaretlerine devam edildi ve bu defa Karataş, Özyılmaz, Yılmaz, Surat, Büyükoğlu, Yıldız ve Durmuş aileleri evlerinde ziyaret edildi.

Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu ziyaretlerinde bebekler ve aileleri için özel olarak hazırlanan anı defterlerini,  evlerinde ziyaret ettiği Emine-Sedat Karataş, Fahriye-Yalcin Özyılmaz , Zehra-Halil Yılmaz, Meryem – Sezgin Surat, Çiğdem – Alparslan Büyükoğlu, Elif – Tarık Yıldız ve Serap-Gökhan Durmuş çiftlerine takdim ederek bebekleriyle birlikte sağlıklı uzun bir ömür temennisinde bulundu.

Çiftler, bu anlamlı çalışma ve ince düşünceleri için Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.