New İç Giyim Mağazasının Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de yeni bir işyeri daha hizmete girdi. “New İç Giyim” adı ile hizmet verecek olan hazır giyim mağazasının açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaptı.

Musazade Mahallesi Musa Ulutaş Caddesi üzerinde hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Arhavi İlçe Başkan Vekili Osman Akgüner, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kemal Tatar ve Birkan Uyanık, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan, Belediye Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Müdürü Enver Koparmal, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu işletme sahibi Mehmet Güneş’i girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri başta Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.