Milletvekilleri Uğur Bayraktutan, Mahir Polat ve CHP YDK Sekreteri Sezgin Kaya’dan Başkan Kurdoğlu’na Ziyaret.

Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan, İzmir Milletvekili Mahir Polat ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Sekreteri Sezgin Kaya, Arhavi Belediyesini ziyaret ederek Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldiler.

Çalışma ziyaretleri kapsamında gerçekleşen ziyarette ayrıca,  CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve parti üyeleri, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık ve Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da hazır bulundu.

Konuklarını başkanlık makamında ağırlayan Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Kurdoğlu; Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan, İzmir Milletvekili Mahir Polat ve CHP Yüksek Disiplin Kurulu Sekreteri Sezgin Kaya’ya,  ilçede yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında da bilgilendirmede bulundu.