“Halkın Bakkalı” Fındıklı İlçesinde Açıldı

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Fındıklı belediyesi ve Meci Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından açılışı yapılan “Halkın Bakkalı” adlı doğal ürünler satış reyonunun açılışına katıldı.

Komşu ilçemiz Fındıklı da yapılan açılış programına başkan Kurdoğlu’nun yanı sıra Hopa, Kemalpaşa, Borçka, Fındıklı Belediye başkanları, belediye meclis üyeleri, oda başkanları, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve halkın yoğun katılımı oldu.

Fındıklı Belediyesi ve Fındıklı Meci Tarımsal Kalkınma Kooperatifi tarafından hizmete sokulan işletmede, ‘Bizden bize’ sloganıyla ilçe üreticileri ve ülkemiz üreticilerinin doğal bahçelerde ürettikleri doğal ürünler halkla buluşturulacak.

Açılışta konuşma yapan Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, açılışa davetleri için Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu’na ve Meci Tarımsal Kalkınma Kooperatifi yetkililerine teşekkür ederek işletmenin Fındıklı ilçemize ve bölge halkına hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Açılışın ardından “Halkın Bakkalı” adlı doğal ürünler satış reyonu katılımcılar ve vatandaşlar tarafından gezilerek ürünler incelendi ve alışveriş yapıldı.