İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol ve Partililerden Başkan Kurdoğlu’na Ziyaret

İYİ Parti Teşkilatı Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol ve İYİ Parti Artvin il yönetimi, Arhavi Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldiler.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol’un yanı sıra, İYİ Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgül ve İl yönetiminin yanı sıra, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, parti yöneticileri ve meclis üyeleri de hazır bulundu.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Fatih Demirkol ve beraberindekileri ilçemizde görmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini ifade etti.

Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette Başkan Kurdoğlu ilçede yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirmelerde bulundu.

Ziyaret sonunda Başkan Kurdoğlu, günün anısına konuğuna ilçemizi temsilen Serender maketi ve Arhavi Çay hediyesinde bulundu. Ziyaret toplu çekinilen fotoğraflarla son buldu.