İstanbul ve İzmir’den Arhavi Belediyesine Araç ve Malzeme Yardımı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve İzmir Büyükşehir Belediyeleri,  belediye hizmetleri ve halkımızın kullanımına sunulmak üzere 1 adet otobüs, 1 adet midibüs ve fen işlerinde kullanılmak üzere hazır asfalt hibesinde bulundular.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun talep ve girişimleri ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu tarafından bir adet Mercedes marka yolcu otobüsü hibe edilmiştir. Bunun yanında yine İstanbul büyükşehir belediyesi tarafından ilçemizde yol onarım çalışmalarında kullanılmak üzere hazır asfalt yardımında bulunulmuştur.

Diğer yandan yine Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun talep ve girişimleri ile İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer tarafından bir adet Isuzu marka yolcu midibüsü hibe edilerek ilçemize kazandırılmıştır.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, yapılan araç ve malzeme yardımları nedeni ile Sayın Ekrem İmamoğlu ve Sayın Tunç Soyer’e Arhavi Belediyesi ve ilçe halkı adına teşekkürlerini ifade ederek, belediye bünyesine kazandırılan araç ve malzemelerin belediyemize daha da güç katacağını ve halkımızın hizmet ve imkânları için kullanılacağını belirtti.