“Kahve Bahane” Adlı İş Yerinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de hizmete giren işyerlerine bir yenisi daha eklendi. Cafe – restoran sektöründe hizmet verecek olan “Kahve Bahane” adlı işyerinin açılışını Artvin Milletvekili Başkanı Uğur Bayraktutan ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gerçekleştirdi.

Musazade Mahallesi, merkez eski camii yanında hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Artvin Milletvekili Başkanı Uğur Bayraktutan ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı,  Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Milletvekili Bayraktutan ve Belediye Başkanı Kurdoğlu işletme sahiplerini girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri başta Milletvekili Uğur Bayraktutan ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.