Artvin Milletvekili Bayraktutan Arhavi’de Halk ve Esnafla Bir Araya Geldi

Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere ilçemiz Arhavi’deydi. Bayraktutan ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Milletvekili Uğur Bayraktutan’ın ziyaretinde Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, CHP Arhavi Kadın Kolları Başkanı Selma Kekeva, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da hazır bulundu.

Bayraktutan’ın ziyareti sabah saatlerinde Millet Çay Ocağı’nda esnaf ve vatandaşların katılımıyla yapılan kahvaltı programıyla başladı. Sıcak bir sohbet ortamında geçen programda Milletvekili Bayraktutan esnaf ve vatandaşların sorunlarını dinledi. Daha sonra Milletvekili Uğur Bayraktutan, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve beraberindekiler ilçemizde faaliyet gösteren işyerlerini ziyaret ederek ilçe esnafı ve vatandaşlarla bir araya geldiler. Halkın ve esnafın sorunlarını dinleyen milletvekili, ayrıca sel sonrası ilçemizde yapılan çalışmaları da inceleyerek Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’ndan bilgiler aldı.

Bir işyerinin açılışına da katılan Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan merhum belediye eski başkanı Musa Ulutaş’ın kabrini de ziyaret etti.

Daha sonra işyeri ziyaretlerini sürdüren Milletvekili Ugur Bayraktutan Arhavi ziyaretini tamamladı.