Hacılar Mahallesinde Betonlama Çalışmaları Devam Ediyor

Bir süre önce ilçemiz Aşağı Hacılar Mahallesi’nde başlatılan betonlama çalışmaları devam ediyor. Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmaları Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yerinde inceledi.

Arhavi Belediyesi fen işleri ekipleri tarafından aşağı hacılar mahallesinde bir süre önce başlatılan petrol ofisi yanı ve devamındaki güzergâhta yürütülen yol betonlama çalışmalarının devamı olarak yapılan betonlama çalışmaları aralıklarla devam ediyor. Hacılar ilkokulu karşısındaki güzergahta devam edilen yol betonlama çalışmalarında zemin ve alt yapının uygun hale getirilmesiyle betonlama işlemine geçiliyor.

Bölgede yürütülen çalışmaları belediye meclis üyesi M. Kemal Tatar ile birlikte inceleyen Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, çalışmaların kısa zamanda tamamlanarak  bölgenin araç ve yaya trafiği bakımından uygun hale getirileceğini ve modern bir görünüme kavuşturulacağını belirtti. Başkan Kurdoğlu ayrıca yol betonlama çalışmalarına program dahilinde devam edeceğini ifade etti. 

Bölgedeki betonlama çalışmalarına gece geç saatlere kadar devam ediliyor.