Festivalin 3. Gün Gece Programında Halkoyunları Gösterileri ve Konserler Vardı

49. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali 3. Gün gece programıyla devam etti. Halk oyunları gösterileri ve konser programlarıyla katılımcılara güzel bir gece yaşatıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gecede yaptığı açış konuşmasında yeniden Arhavi Festivali ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Başkan Kurdoğlu; bu yıl 49.su düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin gerek konser programlarıyla gerekse kültürel ve sportif etkinlikler yine adından söz ettireceğini belirterek, festivalimize destek sağlayan paydaşlara, şehir dışından katılım sağlayan tüm misafirlere ve halkımıza teşekkür etti.

Festivalin 3. Gün gece programı Halk Oyunları gösterileriyle başladı. Gürcistan / Arkhabi Halk Dansları Topluluğu, Arhavi Belediyesi Halkoyunları Ekibi ve Ankara Üniversitesi Halk Oyunları Topluluğu’nun sahnelediği gösteriler beğeniyle takip edildi.

Konser programlarına geçildiğinde ise ilk olarak Elin Can Vayiç sahne aldı. Ardından Grup Koliva ve Özgün seslendirdikleri şarkılarla katılımcılara güzel bir gece yaşattılar. Gecenin kapanışını ise Dj performansıyla Olgahan yaptı.