Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Mezuniyet Töreni

Arhavi Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı mezunlarını verdi. Mezuniyet programında öğrenciler mutluluk yaşarken, aileler ve öğretmenler gururluydu.       

Arhavi Gösteri Merkezinde düzenlenen mezuniyet programına, İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Garnizon Komutanı Murat Balcı, Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu, kamu kurum yöneticileri, Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi Müdürü Arif Uzuner, öğretmenler, öğrenciler ve öğrenci velileri katıldı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Törende açılış konuşmasını okul müdürü Arif Uzuner yaparken, mezun olan öğrencilere yaşamları boyunca başarı temennisinde bulundu.

2022-2023 Okul birincisi olan Nil Aksu, okulun yaş kütüğüne adının bulunduğu plakayı alkışlar eşliğinde çaktı. Ardından 12 sınıf öğrencileri, 11. Sınıf öğrencilerine bayrak ve okul flaması devretti.

Programa katılan protokol mensupları ve okul eğitmenleri, mezun olan öğrencilere mezuniyet belgelerini ve başarı belgelerini takdim etti. Programın sonunda mezun olan öğrenciler kep atma törenini gerçekleştirdiler.