Engin Özkoç, Alper Taşdelen ve Uğur Bayraktutan’dan Belediyemize Ziyaret

Bir dizi inceleme ve ziyarette bulunmak üzere Artvin’e gelen Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sakarya milletvekili Engin Özkoç ve Çankaya belediye başkanı Alper Taşdelen, ilçemize uğrayarak Arhavi belediyesini ziyaret etti. Heyeti Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu karşıladı.

Artvin ziyaretleri kapsamında belediyemizi ziyaret eden CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı ve Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP grup başkan vekili ve Sakarya milletvekili Engin Özkoç ve Çankaya belediye başkanı Alper Taşdelen’i Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu makamında ağırladı. Ziyarette CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Arhavi İlçe başkanı Melek Gümrükçü, İYİ PARTİ Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve vatandaşlar da yer aldı.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, başkan Vasfi Kurdoğlu heyetin Arhavi ziyaretleri nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette belediye çalışmaları ve yapılacak projeler hakkında bilgiler verildi. Başkan Kurdoğlu ziyaret nedeni ile konuklarına ilçemizi sembolen Arhavi Evi maketi takdim etti. Ziyaret çekinilen fotoğraflarla son buldu.