“Ada Boutique” İşletmesinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de hizmete giren işyerlerine bir yenisi daha eklendi. “Ada Boutique” adı altında hizmet verecek olan hazır giyim mağazasının açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gerçekleştirdi.

Boğaziçi Mahallesi Eti Caddesi No:10’da hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, Yeniden Refah Partisi Arhavi İlçe Başkanı Muhammet Uzuner, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kemal Tatar ve Birkan Uyanık, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu işletme sahipleri Gökhan ve Tuğba Durmuş’u girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri başta Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.