AÇÜ Arhavi Yerleşkesinde “Cağ Döner” Etkinliği

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu bünyesinde, Arhavi Belediyesi’nin katkılarıyla fakülte yerleşkesinde Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, öğretim görevlileri ve öğrencilerin katılımıyla “Cağ Döner” etkinliği düzenlendi.

AÇÜ Arhavi yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinliğe Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Artvin Çoruh Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Ölmez, Şube Müdürü Kemal Bülbül, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen Cağ Döner ziyafetine, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi.

Etkinlikte ayrıca 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeni ile kız öğrencilere hediye takdiminde bulunan Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etme fırsatı da buldu.

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu idarecileri yapılan bu etkinliğe desteklerinden ötürü Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederken, öğrenciler de etkinlik nedeni ile duydukları memnuniyeti dile getirdiler.