19 Mayıs Kutlamaları TSM Konser Programıyla Devam Etti

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarına ilçemizde düzenlenen konser programıyla devam edildi. Arhavi ve Akçaabat Türk Sanat Müziği topluluklarının hazırladığı konser programı bayram coşkusu yaşattı.

Arhavi Bayraktar Kültür Merkezinde düzenlenen geceye, Arhavi İlçe Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Refik Kaymakam Mustafa Mücahit Ayan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Kaymakamı Gürkan Üçüncü, Kemalpaşa Kaymakamı Deniz Yıldırım, Arhavi İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve vatandaşların katılımı oldu.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen Türk Sanat Müziği konseri, Arhavi Türk Sanat Müziği Topluluğu ve Akçaabat Türk Sanat Müziği Topluluğu tarafından verildi. Şef Oğuz Cebeci yönetiminde birbirinden değerli Türk Sanat Müziği eserleri seslendirildi. Sunuculuğunu Mehmet Remzi Öncel’in gerçekleştirdiği gecede, beraber ve solo icra edilen eserlerin yanı sıra, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı bir kez daha coşkuyla kutlanmış oldu.

Gece sonunda protokol üyeleri tarafından programın hazırlanmasında emeği geçenleri temsilen gecenin anısına hediyeler takdim edildi. Konser programı toplu çekinilen fotoğraflarla son buldu.