“Arhavi Resort” Otelin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de turizm ve konaklama dalında önemli bir tesis hizmete girdi.   Arhavi Resort Otelin açılışı Artvin Valisi Yılmaz Doruk ve ilçe protokolünün katılımıyla gerçekleştirildi.

Atatürk Bulvarı Ortacalar Caddesi üzerinde hizmet verecek olan otelin açılışına  Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Artvin Milletvekili Erkan Balta, Arhavi Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Garnizon Komutanı Murat Balcı, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, İl Emniyet Müdürü Sinan Ergen, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu ve ilçe halkının katılımı oldu.

Açılışta yapılan konuşmalarda ilçenin turizm ve konaklama alanında önemli bir tesise daha kavuştuğu vurgulanarak, girişimlerinden dolayı işletme sahibi Hamdi Canoğlu tebrik edildi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından protokol üyeleri ve katılımcılar tesisi gezerek yetkililerden bilgiler aldılar.