“Zay Moda” İşletmesinin Açılışı Yapıldı

İlçemizde yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Hazır giyim sektöründe “Zay Moda” adı altında hizmet verecek olan işyerlerinin açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gerçekleştirdi.

Boğaziçi Mahallesi Metin Market karşısında hizmet verecek olan işyerinin açılışına Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Serkan Ergin, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, Belediye Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Müdürü Enver Koparmal, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, işletme sahipleri Aykut ve Zehra Özyılmaz’ı girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri başta Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.