“Yeni Umutlara Merhaba” Kolileriyle Bebekli Ailelere Ziyaretler Devam Ediyor

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun hayata geçirdiği anlamlı uygulama genişleyerek devam ediyor. Başkan Kurdoğlu yeni hediyelerle, yeni doğan bebekli ailelere ziyaretlerini sürdürüyor.

İlçemizde yeni doğan bebekler ve aileleri için başlattığı “Anı Defteri” uygulamasıyla bir kez daha gönüllere giren başkan Vasfi Kurdoğlu,  ara verdiği ziyaretlerine yeni hediyelerle devam ediyor. Anı defteri uygulamasını genişleten Kurdoğlu, içerisinde bebek anı defterinin yanı sıra , bebek bezi, battaniye, giyim seti, ıslak mendil, bebek yağı, bebek şampuanı, pişik önleyici krem, pudra, biberon, emzik, ateş ölçer, tırnak makası gibi ürünlerin yer aldığı koliler hazırlatarak yeni doğan bebekli ailelere ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Kurdoğlu ziyaretlerinde hediye paketlerini takdim ederek çiftlere bebekleriyle birlikte sağlıklı uzun bir ömür temennisinde bulundu.

Çiftler, bu anlamlı çalışma ve ince düşünceleri için Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’na teşekkür ederek, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdiler.