Yardımlar Hak Sahiplerine Ulaştırılmaya Devam Ediyor

Arhavi belediyesi tarafından sel baskınında zarara uğrayan vatandaşlarımız için eşya yardımları devam ediyor.  Arhavi Gösteri Merkezi’nde yapılan ev gereçleri tesliminde belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’da yer alarak hak sahipleriyle yakından ilgileniyor.

İlçemizde yaşanan sel felaketinin ardından bir yandan çevre düzenleme çalışmaları devam ederken diğer yandan da Arhavi Belediyesi tarafından sel baskınında zarara uğrayan konutlara eşya yardımları dağıtılmaya devam ediyor.

Arhavi Belediyesi tarafından daha önce tespiti yapılan vatandaşlarımız için Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun girişimleriyle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Edirne Belediyesi tarafından temel ev eşyaları sağlanmıştı.

Belirli aralıklarla ilçemize ulaşan yardımlar, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından görevlendirilen ekip tarafından hak sahiplerine teslim ediliyor. AGM’deki teslimatları takip eden Başkan Kurdoğlu, bu anlamda desteleriyle ilçemizin yanında olan tüm belediye başkanlarımıza bir kez daha teşekkürlerini ifade etti.