Eşya Yardımları Hak Sahiplerine Teslim Edilmeye Başlandı

İlçemizde yaşanan sel felaketinin ardından yaralar sarılmaya devam ediyor.  Arhavi belediyesi tarafından sel baskınında zarara uğrayan konutlara eşya yardımları dağıtılmaya başlandı. Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, vatandaşları ziyaret ederek eşya teslim fişlerini hak sahiplerine takdim etti.

Ziyaretlerde Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Şavşat Belediye Başkanı Nihat Acar,  Ardanuç Belediye Başkanı Yıldırım Demir, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı da yer aldı.

Arhavi Belediyesi tarafından daha önce tespiti yapılan vatandaşlarımız için Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun girişimleriyle, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, Antalya Büyükşehir Belediyesi, Edirne Belediyesi tarafından temel ev eşyaları sağlandı.

Teslim fişlerini Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun elinden alan hak sahibi vatandaşlar, aralarında buzdolabı, çamaşır makinesi, yatak ve baza, elektrik süpürgesi, halı, yorgan ve yastıkların bulunduğu eşyaları Arhavi gösteri merkezinde teslim almaya başladılar.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, katkı ve destekleriyle her zaman Arhavi halkının yanında bulunan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı  Muhittin Böcek ve Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan  başta olmak üzere, CHP Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun ve Artvin Milletvekili YDK Başkanı Uğur Bayraktutan’a , çevre il ve ilçe belediye başkanlarımıza bir kez daha teşekkür ederek, her zaman vatandaşlarımızın yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.