Yardım Malzemeleri Dokumacılar Köyüne Ulaştırıldı

Geçtiğimiz günlerde Yusufeli Dokumacılar Köyünde yaşanan yangın felaketinin yaralarını sarmak amacıyla Arhavi Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan yardım malzemeleri Dokumacılar Köyüne ulaştırıldı.

Yangın felaketinin hemen ardından bölgeye giden Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu,  bir kez daha Yusufeli Dokumacılar köyüne giderek burada bölge halkı ve yetkililerle bir araya geldi. CHP Yusufeli İlçe Başkanı Barış Demirci’nin de hazır bulunduğu köyde, Arhavi Belediyesi tarafından başlatılan yardım kampanyasında toplanan yardım malzemeleri belediye personellerimiz tarafından ihtiyaç sahiplerine verildi.  

Belediye Başkan Vasfi Kurdoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada; “Yangında zarar gören hemşerilerimizin yanında olmak amacıyla belediyemiz ve vatandaşlarımızın katkılarıyla hazırlanan yardım aracını bölgeye ulaştırdık. Zarara uğrayan hemşerilerimizin ihtiyaçlarını gidermek için toplanan malzemeleri teslim ediyoruz. Bölge halkına bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.” dedi.