Kurban Bayramında İlçe Protokolü Ve Vatandaşlar Bir Araya Geldiler

Kurban Bayramı ilçemizde coşkuyla kutlanmaya devam ederken, Arhavi Belediyesinde bayramlaşma töreni Bayramın ikinci gününde Belediyesi başkanlık makamında gerçekleştirildi. Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu burada vatandaşlarla bir araya geldi, ardından kamu kurumları, siyasi partiler ve ilçe esnafını gezerek halkla bayramlaştı.

Ziyaretlerde Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, CHP İl Başkanı Ahmet Biber, Arhavi Belediyesi meclis üyeleri, Kartal belediyesi sosyal işler müdürü Tolga Özçakmak,  Çankaya Belediye Meclis Üyesi Gökhan Giritlioğlu, CHP Arhavi İlçe Başkanı Sevim Gümrükçü ve partililer, kadın kolları başkan ve üyeleri yer aldılar.

Arhavi belediyesinde gerçekleştirilen bayramlaşma törenine halkın yoğun bir katılımı vardı. Kurdoğlu kendisini ziyarete gelen halkla tek tek ilgilenerek bayram tebriğinde bulundular.

Burada yapılan programın ardından, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve beraberindekiler ilçe esnafı ziyaretlerinde bulundular. Daha sonran Arhavi Devlet hastanesi ziyaret edilerek hastalarla bayramlaşıldı. Daha sonra kamu kurum ziyaretlerine devam edilerek İlçe Müftülüğü, İlçe Emniyet Müdürlüğü ve ilçe Jandarma komutanlığı ziyaret edilerek bayram tebriğinde bulunuldu.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ilçemizde faaliyet gösteren siyasi partileri ziyaret etti. Başkan Kurdoğlu partileri tek tek gezerek ilçe başkanları ve partililerle bayramlaştı, Kurban bayramlarını tebrik etti.