Kapisre Deresi Yürüyüş Yolu Projesi Başladı

Arhavi Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun seçim vaatleri arasında yer alan Kapisre Deresi Yürüyüş Yolu Projesi hayata geçiyor. Proje kapsamında çalışmalar başlarken başkan Kurdoğlu bölgede incelemelerde bulundu.

İlçemiz için önemli projeler hayata geçirilmeye başlarken, önemli bir sosyal proje olarak hazırlanan ve Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun seçim vaatleri arasında yer alan “Kapisre Deresi Yürüyüş Yolu Projesi” için ilk kazma vuruldu. Kapisre köprüsünden başlamak üzere Kapisre deresi boyunca uzanacak olan yürüyüş yolu, gerek ilçemizin görünüşü ve gerekse sosyal bir proje olarak oldukça önem arz ediyor.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu çalışmaların başlamasıyla birlikte bölgede incelemelerde bulundu. Başkan Kurdoğlu imkanlar nispetinde projeleri bir bir hayata geçirmeye başladıklarını belirterek,  Kapisre deresi yürüyüş yolu projesinin de bu anlamda önemli bir proje olduğunu belirtti. Kurdoğlu, projeyi hayata geçirmek için çalışmalara başlandığını ve kısa sürede tamamlamak istediklerini belirtti.