İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener Arhavi Belediyesini Ziyaret Etti

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Karadeniz gezisi kapsamında ilçemiz Arhavi’yi ziyaret etti. Akşener Arhavi belediyesinde Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İyi parti yetkilileri ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Genel Başkan Akşener’in ziyaretinde, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İyi Parti Artvin İl Başkanı Kemalettin Akgök, CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Belediye Meclis Üyesi Emine Kuruoğlu Aydınlıoğlu, İyi Parti ve Cumhuriyet Halk Partisi yetkilileri ve vatandaşlar yer aldı.

İl sınırında karşılandıktan sonra Arhavi Belediyesinde Belediye başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından belediye başkanlık makamında ağırlandı. Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ziyaretleri nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirirken, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener geçtiğimiz aylarda meydana gelen sel felaketi nedeni ile başkan Kurdoğlu nezdinde tüm ilçeye geçmiş olsun temennilerini iletti. Yapılan çalışmalar hakkında da bilgilendirilen genel başkan, partililer ve vatandaşlarla bir araya gelerek ilçeden ayrıldı.