İstanbul’daki CHP’li Belediye Başkanlarından Belediyemize Ziyaret

İstanbul da görev yapan Beylikdüzü, Büyükçekmece, Küçükçekmece, Sarıyer belediye başkanları ile beraberindekiler, Arhavi belediyesini ziyaret ederek Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldiler.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarete, Beylikdüzü Belediye Başkanı Mehmet Murat Çalık, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün, Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, İBB Siyasi Partiler İlişkiler Koordinatörü Baki Aydöner, İBB Mahalli İdareler Koordinatörü Bülent Akköse ve CHP Rize İl Başkanı Saltuk Deniz katılırken, CHP Arhavi İlçe Başkan Vekili Osman Akgüner, Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Yapılan çalışmalar hakkında da bilgiler paylaşan Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, değerli belediye başkanları ve beraberindekilere ziyaretleri nedeni ile duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.