Hot Döner Şubesinin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Hazır gıda sektöründe hizmet verecek olan “Hot Döner” şubesinin açılışını Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar yaptı.

Musazade Mahallesi, İnönü Bulvarı üzerinde hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar’ın yanı sıra, CHP Arhavi ilçe başkan vekili Osman Akgüner, İl Genel Meclis Üyesi Adem Pişmişoğlu, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar işletme sahibi Osman Özdemir’i girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Hot Döner Arhavi şube sorumlusu Osman Özdemir ve Hot Döner Genel Müdürü Engin Yılmaz açılış konuşmalarını yaptı. Genel Müdür Engin Yılmaz;  “şirin ilçemiz Arhavi’ye paket servisin kalitesini getirdik. Biz ilçemizden memnun kaldık, umarım sizlerde bu markanın hizmetinden memnun kalırsınız” dedi.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri başta Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.