Festival Tenis Turnuvası Açılış Maçıyla Başladı

48. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında düzenlenen Tenis Turnuvası başladı. Turnuvanın açılış maçına Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Aydınlıoğlu Kuruoğlu da katıldı.

Festival Spor Komitesi öncülüğünde gerçekleştirilen turnuvanın açılış maçına Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Aydınlıoğlu Kuruoğlu’nun yanı sıra CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Tanju Özkara ve tenis severler katıldı.

Tek erkekler, tek kadınlar ve çiftler mix kategorilerinde yapılacak olan turnuvada çevre il ve ilçelerden katılım sağlayan 32 erkek, 16 kadın sporcunun yanı sıra 8-12 yaş gurubunda da 15 sporcu mücadele edecek.

Turnuvaya katılan sporculara başarılar dileyen Arhavi Belediye Başkan Vekili Emine Aydınlıoğlu Kuruoğlu, tüm ilçe halkını bu özel müsabakaları izlemeye davet etti.

31 Temmuz tarihine kadar sürecek olan Festival Tenis Turnuvası, 31 Temmuz Pazar saat 16’da oynanacak olan final müsabakalarıyla son bulacak.