CHP Grup Başkanvekili Engin Altay ve CHP Milletvekillerinden Arhavi’ye Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi grup başkanvekili İstanbul Milletvekili Engin Altay ve Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden oluşan heyet ilçemiz Arhavi’yi ziyarette bulundular.

Heyeti Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu başta olmak üzere CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve ilçe teşkilatı karşıladılar. Ziyarette Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkanvekili Engin Altay, İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi, Çorum Milletvekili Tufan Köse, Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan, Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya yer aldı.

Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu CHP grup başkanvekili Engin Altay ve beraberindekileri Arhavi Belediyesi başkanlık makamında ağırladı. Burada bir dizi değerlendirmelerde bulunan başkan Kurdoğlu ve milletvekilleri daha sonra yoğun kar yağışı nedeniyle yıkılan Arhavi Gösteri Merkezi’nde ve kapalı pazar yerinde incelemelerde bulundular.

Daha sonra heyet ile birlikte Arhavi Belediyesi tarafından hayata geçirilen Arhavi Çay paketleme fabrikasına geçildi. Burada belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından milletvekillerine Arhavi Çay paketleme tesisi hakkında bilgiler verildi. Ayrıca misafir milletvekillerine başkan Kurdoğlu tarafından Arhavi Çay ve çeşitli hediyeler takdim edildi. Milletvekilleri bu girişimden dolayı Arhavi Belediyesi ve Başkan Kurdoğlu’nu tebrik ettiler.

Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden oluşan heyet gece geç saatlerde ilçemizden ayrıldılar.