Bilgi Eğitim Akademisi’nin Açılışı Yapıldı

İlçemiz Arhavi’de yeni bir eğitim kurumu açıldı. “Bilgi Eğitim Akademisi” adı ile hizmet verecek olan kursun açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gerçekleştirdi.

Musazade Mahallesi Musa Ulutaş Caddesi Özkazanç Sitesi No:1 de hizmete giren eğitim kurumu için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, Cumhuriyet Halk Partisi Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik ve vatandaşlar katıldı.

Kurs bünyesinde, ödev yardımı, konu tekrarı, sınavlara hazırlık ve sanatsal etkinlikler gibi faaliyetlerin olacağı bildirildi.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu işletme sahiplerini girişimlerinden dolayı tebrik ederek eğitim kurumunun kendileri ve öğrencilerimiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca eğitim kurumu gezilerek, eğitmenler tarafından katılımcılara bilgiler verildi.