Başkan Kurdoğlu Teşekkür Ziyaretlerine Devam Ediyor

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yaşanan sel felaketinde ilçemize yardıma gelen belediyelere teşekkür ziyaretlerine devam ediyor.

Sel felaketinin yaralarının sarılması adına ilçemize pek çok kamu kurumu, sivil toplum kuruluşları ve belediyeler acil alınması gereken önlemler için ilçemize adeta akın etmişti.

Belediye başkanı Vasfı Kurdoğlu yapılan yardım ve destekler nedeni ile geçtiğimiz günlerde başlattığı teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Geçem hafta ya, Erzurum, Diyarbakır, Van, Tuşba, Edremit belediyelerine yaptığı ziyaretlerin ardından bu kez de Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Beşikdüzü Belediyesi, Ortahisar Belediyesi ve Yomra Belediyelerine ziyaret gerçekleştirdi.

Başkan Kurdoğlu, Trabzon Büyükşehir Belediyesi Başkanı Murat Zorluoğlu, Beşikdüzü Belediye Başkanı Ramis Uzun, Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç ve Yomra Belediye Başkanı Mustafa Bıyık ile bir araya gelerek, yapılan katkı ve destekleri nedeni ile kendilerine ve tüm belediye çalışanlarına şahsı ve ilçe halkı adına teşekkürlerini ifade etti.