Başkan Kurdoğlu’ndan Yeni Eğitim Öğretim Yılında Eğitim Kurumlarımıza Ziyaret

2023-2024 eğitim ve öğretim yılının başlamasıyla birlikte öğrencilerimiz ders başı yaparken, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ilçemizde faaliyet gösteren eğitim kurumlarına ziyaretlerine başladı.

Başkan Kurdoğlu ilk ziyaretini ilçe milli eğitim müdürlüğüne geçekleştirerek burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş ile bir araya geldi. Yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması temennisinde bulunan Başkan Vasfi Kurdoğlu daha sonra Fatih Sultan Mehmet İlkokulu’nda okul müdürü Cavit Keresteci ve öğretmenlerle, ardından Ertuğrul Kurdoğlu Fen Lisesi’nde okul müdürü Arif Uzuner ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Başkan Kurdoğlu okul ziyaretlerinin devamında, MNG İlkokulu’nda okul müdürü Harun Yüce ve öğretmenlerle, Cumhuriyet İlkokulu’nda okul müdürü Mesut Temiz ve öğretmenlerle ve ardından Cumhuriyet Ortaokulu’nda okul müdürü İlter Kılıçoğlu ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Başkan Kurdoğlu ziyaretlerinde okul müdürlerine Türk Bayrağı ve Atatürk Bayrağı hediye ederek, yeni eğitim ve öğretim yılında başarılar diledi.