Başkan Kurdoğlu’ndan Öğretmenlerimize Anlamlı Hediye

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu 24 Kasım Öğrenmenler günü dolayısıyla ilçemizde görev yapan öğretmenlerimize hediye takdim ederek Öğretmenler Günü’nü kutladı.

Başkan Kurdoğlu öğretmenler günü nedeni ile özel olarak hazırlattığı ve üzerlerinde ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerimizin adlarının yazılı olduğu kalemleri, okullarımızı ziyaret ederek öğretmenlere takdim etti.

İlk olarak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden Başkan Kurdoğlu burada İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş ile bir araya gelerek öğrenmenler gününü kutladı ve kalem hediyesinde bulundu.

Daha sonra Orhan Yücel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Hacılar İlk ve Orta Okulu, Atatürk Ortaokulu, Arhavi İdeal Özel Öğretim Kursu ve Arhavi Özel Koleji’ni ziyaret eden Başkan Vasfi Kurdoğlu burada okul idarecileri ve öğretmenlerle tek tek görüşerek öğretmenler gününü kutladı ve özel olarak hazırlanan kalemleri hediye etti. Başkan Kurdoğlu ilçemizdeki okul ziyaretlerini sürdürerek öğretmenlerimizle bir araya gelmeye devam edecek.