Arhavispor Birlik Beraberlik ve Destek Gecesi’ne Yoğun İlgi

İlçemizi Bölgesel Amatör Lig de temsil eden Arhavispor futbol takımımıza destek olmak amacıyla birlik beraberlik ve destek gecesi organize edildi. Geceye gerek ilçemizden gerekse komşu ilçelerden yoğun ilgi vardı.

Dün gece Bayraktar Kültür Merkezinde organize edilen programa, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, İlçe Jandarma Komutanı Engin Yılmaz, Cumhuriyet Halk Partisi Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim, Ak Parti İlçe Başkanı Ufuk Yıldız, Arhavili iş damları, Arhavispor Kulüp Başkanı Yücel Satıral, Hopaspor Kulüp Başkanı Murat Özçep, Kemalpaşa Spor Kulübü Başkanı Adnan Sonbay, Artvin Çoruhspor Kulüp Başkanı Murat Yılmaz, Borçkaspor Kulüp Başkanı Şükrü Melek, Arhavispor yönetimi ve futbol takımı sporcuları, 08,5 ve Lazvegaz taraftar grupları ile vatandaşlar katıldı.

Gece Arhavispor Kulüp Başkanı Yücel Satıral’ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da davetlilere seslendi. Birlik, beraberlik ve destek mesajlarının verildiği konuşmalarda, özellikle ortaya koyduğu başarıyla şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyen ve TFF 3. Ligi hedefleyen Arhavispor futbol takımımıza daha fazla destek olunması gerektiği vurgulandı.

Daha sonra Arhavispor futbol takımı sporcuları ve teknik heyet teker teker sahneye davet edilerek alkışlandı. Kulübe emeği geçen ve katkısı bulunanlara plaketler takdim edildi. Gecede ayrıca açık arttırma usulü ile Arhavispor’a destek olmak amacıyla imzalı forma ve tablo satışı yapıldı.

Programda son olarak sanatçı Salih Yılmaz sahne alarak mini bir konser programı gerçekleştirdi. Arhavispor Birlik Beraberlik ve Destek Gecesi amacına uygun olarak tamamlanmış oldu.