Arhavi Festivalin 3. Gün Gece Programında Halkoyunları Gösterileri ve Yöresel Sanatçılarımızın Konseri Vardı

48. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali 3. Gün gece programıyla dolu dolu yaşandı. Halk oyunları gösterileri ve konser programlarıyla katılımcılara güzel bir gece yaşatıldı.

İlçe Garnizon Komutanı Murat Balcı, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Kutlubay gecede yer alırken, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, yaptığı açış konuşmasında yeniden Arhavi Festivali ile bir arada olmanın mutluluğunu yaşadığını ifade etti. Başkan Kurdoğlu; bu yıl 48.si düzenlenen Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin gerek konser programlarıyla gerekse kültürel ve sportif etkinlikler yine adından söz ettireceğini belirterek, festivalimize destek sağlayan paydaşlara, şehir dışından katılım sağlayan tüm misafirlere ve halkımıza teşekkür etti.

48. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin 3. Gün gece programı Halk Oyunları gösterileriyle başladı. Gürcistan / Arkhabi Halk Dansları Topluluğu, Akçaabat Belediyesi Halkoyunları Ekibi ve Arhavi Belediyesi Halkoyunları Ekibinin sahnelediği gösteriler beğeniyle takip edildi.

Konser programlarına geçildiğinde ise ilk olarak Turan Ustabaş sahne aldı. Ardından Ali Baran ve sonrasında Gurup İmera seslendirdikleri şarkılarla katılımcılara güzel bir gece yaşattılar. Gecenin kapanışını ise Dj performansıyla Murat Özgen yaptı.