AÇÜ Arhavi Yerleşkesinde Köfte Etkinliği Yapıldı

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ve Arhavi Meslek Yüksek Okulu’nda, Arhavi Ticaret ve Sanayi Odasının organizasyonunda Köfte Etkinliği düzenlendi.

AÇÜ Arhavi yerleşkesinde gerçekleştirilen etkinliğe Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, Artvin Çoruh Üniversitesi Dekanı Prof. Dr. Zafer Ölmez ve Şube Müdürü Kemal Bülbül, Yüksekokul Müdürü Fikret Sözbilir, Arhavi Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Serkan Ergin, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, Yeniden Refah Partisi Arhavi İlçe Başkanı Muhammet Uzuner, Deva Partisi Arhavi İlçe Başkanı Mustafa Genç, öğretim görevlileri ve üniversite öğrencileri katıldı.

Sıcak bir ortamda gerçekleştirilen Köfte ziyafetine, Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi Mimarlık Bölümü öğrencileri ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu öğrencileri tarafından büyük ilgi gösterildi.

Arhavi Sanat ve Tasarım Fakültesi ile Arhavi Meslek Yüksek Okulu idarecileri yapılan etkinliğe desteklerinden ötürü Arhavi Ticaret Odası Başkanı Atıf Kesim’e teşekkür ettiler.