12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliğinin İlk Etabı Yapıldı

İlçe Kaymakamlığı, ilçe milli eğitim müdürlüğü, gençlik ve spor ilçe müdürlüğü ile birlikte organize edilen ve Arhavi belediyesinin sponsorluğunu yaptığı 12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 1. etabı Arhavi Şehir Stadı’nda gerçekleştirildi.

12. Arhavi Grassroots Herkes İçin Futbol Şenliği’nin 1. Etabı, 2014-2015 doğumlu öğrencilere yönelik gerçekleştirilirken, etkinliğe Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık ve ilçe protokolünün yanı sıra Gedik Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Öğretim Üyesi Pror. Dr. Turgay Biçer ve Gazeteci- Yazar Bülent Tuncay da katılımı oldu.

Koordinatörlüğünü Fikret Kadıoğlu ve Sabri Jurnal yaptığı etkinlikte, şenliğe katılan öğrencilere katılım belgeleri protokol üyeleri ve misafirler tarafından takdim edildi.

Başlama vuruşu ile birlikte çocuklar özgürce futbol oynamanın tadını çıkararak doyasıya eğlendiler.

Çocuklarımıza spor yapma alışkanlığı kazandırmak amacıyla düzenlenen Herkes İçin Futbol Şenliği, hiçbir baskı altında kalmadan özgürce futbol oynamalarını sağlamak ve kendi yeteneklerini sergilemelerinde yardımcı olmayı amaçlamaktadır.