TBMM Başkanvekili Haydar Akar ve Milletvekillerinden Belediyemize Ziyaret

TBMM Başkanvekili CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Artvin Millet Vekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ile Cumhuriyet Halk Partisi milletvekillerinden oluşan heyet ilçemiz Arhavi’yi ziyarette bulundular.

Heyeti Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu başta olmak üzere CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı ve ilçe teşkilatı karşıladılar. Ziyarette TBMM Başkanvekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar ve Artvin Milletvekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ile birlikte Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, Giresun Milletvekili ve Divan Katip Üyesi Necati Tığlı ile CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber yer aldı. Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan, Belediye Meclis Üyeleri Mustafa Kemal Tatar ve Birkan Uyanık’ın yanı sıra İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek’te ziyarette hazır bulundu.

Belediye başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunulurken, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından heyete ilçemizde yapılan çalışmalar ve yapılması planlanan projeler hakkında bilgiler verildi. Ziyaret sonunda başkan Kurdoğlu konuklarına günün anısına Arhavi Evi Maketi takdim ederek ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Başkanlık makamında yapılan ziyaretin ardından heyet, merhum belediye başkanı Musa Ulutaş’ı kabri başında ziyaret ederek andı.