“Nosi Kırtasiye” İşletmesinin Açılışı Yapıldı

İlçemizde  yeni bir işyeri daha hizmete girdi. “Nosi Kırtasiye” adı altında hizmet verecek olan işyerlerinin açılışını Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu gerçekleştirdi.

Musazade Mahallesi Nurettin Çarmıklı Caddesi Yılmaz Apartmanı 10/A’da hizmet verecek olan işyerinin açılışına Arhavi  Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, Belediye Meclis Üyesi Birkan Uyanık, Belediye Halkla İlişkiler ve Sosyal İşler Müdürü Enver Koparmal, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, işletme sahipleri  Berrak Yazgan Yılmaz, Eray Erkan, Alper Aydın’ı girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahipleri  başta Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.