Murat Karayalçın Arhavi Belediyesini Ziyaret Etti

Türkiye Cumhuriyeti 50. Hükümet Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı, 20. Dönem Samsun Milletvekilliği ve 1989-93 yılları arasında Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapan Murat Karayalçın, Karadeniz ziyareti kapsamında Arhavi Belediyesini ziyaret ederek, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldi.

Arhavi Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, belediye meclis üyeleri, CHP ilçe teşkilatı mensupları da yer aldı. Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Karayalçın’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, kendilerini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. İlçemizde olmaktan mutlu olduğunu dile getiren Karayalçın’a, İlçede yapılacak olan projeler hakkında bilgilendirmede bulunuldu.

Arhavi Belediyesi anı defterini imzalayan Murat Karayalçın’a Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından günün anısına plaket ve serender maketi takdim edildi.

Arhavi ziyaretinin ardından Fındıklı ilçesine geçen Murat Karayalçın ve beraberindekiler, burada vatandaşlarla bir araya geldiler.