Milletvekilleri Uğur Bayraktutan ve Özgür Karabat’dan Arhavi’de Çalışma Ziyareti

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Artvin Milletvekili Uğur Bayraktutan ve CHP PM Üyesi İstanbul Milletvekili Özgür Karabat, Arhavi’de bir dizi ziyarette bulundu. Milletvekilleri ticaret ve esnaf odaları ile esnafın sorunlarını dinledi.

Milletvekilleri Uğur Bayraktutan ve Özgür Karabat’ın Arhavi ziyaretinde;  Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, CHP Artvin İl Başkanımız Ahmet Biber, Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, CHP İl ve ilçe yöneticileri ile birlikte İl Genel Meclis Üyesi Adem Pişmişoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan da yer aldı.

Ziyaret sabah saatlerinde sanayi sitesi esnafıyla kahvaltı programıyla başladı. Ardından Arhavi SS 4 No’lu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi ziyaret edilerek kooperatif başkanı Önder Yıldız makamında ziyaret edildi. Kooperatif üyelerinin sorunları ve talepleri dinlendi, çözüm önerileri paylaşıldı.

Daha sonra Arhavi Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sn. Atıf Kesim ziyaret edilerek, Arhavi İlçemiz özelinde ve ilimiz genelinde yaşanan sorunlar üzerinde bilgi alışverişinde bulunuldu.

Arhavi Esnaf Sanatkârlar Odası ziyaret edilerek Başkan Hikmet Çakar ile esnafların sorunları üzerine değerlendirmelerde bulunuldu.

Arhavi Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Yılmaz ziyaret edilerek, ekonomide yaşanan krizin etkileri ve esnafların sorunları değerlendirildi.

Arhavi Şoförler ve Otomobilciler Odasını ziyaret edilerek oda Başkanı Yaşar Kocaman ile şoförlerin yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

Arhavi Ziraat Odası ziyaret edilerek oda başkanı Sadık Yıldızbayrak ile bir araya gelindi.

Arhavi Muhtarlar Derneği ziyaret edilerek dernek Başkanı İdris Numanoğlu ve muhtarlarla sorunları ve çözüm önerileri konuşuldu.

Milletvekilleri Arhavi Halk Eğitim Müdürlüğü’nü de ziyaret ederek kurum bünyesinde düzenlenen yıl sonu sergisi gezdiler.

Milletvekilleri ve beraberindekiler İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanlığında İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ziyaret edildi.

Son olarak Arhavi Belediyesi ziyaret edildi ve burada Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu tarafından Milletvekilleri Uğur Bayraktutan ve Özgür Karabat’a günün anısına Arhavi Evi maketi takdim edildi.