Milletvekili Uğur Bayraktutan İlçemizi Ziyaret Etti

Artvin Millet Vekili CHP Yüksek Disiplin Kurulu Başkanı Uğur Bayraktutan ilçemiz Arhavi’de bir dizi ziyaretlerde bulundu. Milletvekili Bayraktutan’ı Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve beraberindekiler ağırladı.

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere ilçemize gelen Artvin Millet Vekili Uğur Bayraktutan Arhavi Belediyesi’ni ziyaret ederek burada Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ile bir araya geldi. Ziyaretlerde CHP Artvin İl Başkanı Ahmet Biber, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan, Cumhuriyet Halk Partisi ilçe teşkilatı üyeleri ve belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

Artvin Millet Vekili Uğur Bayraktutan, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu ve beraberindekiler Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanlığını da ziyaret ederek partililerle bir araya geldiler.

Heyet ayrıca İyi Parti ilçe başkanlığını da ziyaret edilerek İyi Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek ve partililer ile bir araya geldi. Burada da karşılıklı görüş alışverişi ve değerlendirmelerde bulunuldu.