“Milina Cafe” İşletmesinin Açılışı Yapıldı

İlçemizde yeni bir işyeri daha hizmete girdi. Gıda sektöründe hizmet verecek olan “Milina Cafe” adlı işyerinin açılışını Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar gerçekleştirdi.

Musazade Mahallesi, Fevzi Çakmak Caddesi No:16 da hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar’ın yanı sıra,  CHP Arhavi İlçe Başkan Vekili Osman Akgüner, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Uzunhasanoğlu, çevre esnafı ve vatandaşlar katıldı.

Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar, işletme sahibi Levent Yıldırım’ı girişimlerinden dolayı tebrik ederek işyerinin kendileri ve ilçemiz için hayırlı uğurlu olmasını temenni etti.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından topluca iş yeri gezildi ve ikramlarda bulunuldu. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahibi başta Arhavi Belediye Başkan Vekili Mustafa Kemal Tatar olmak üzere açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkür etti.