Kazım Koyuncu Ölümünün 17. Yılında Mezarı Başında Anıldı

Sanatçı Kazım Koyuncu, ölümünün 17. yılında mezarı başında düzenlenen programla anıldı. Programa Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da katıldı.

25 Haziran 2005 yılında kanser hastalığı nedeniyle 33 yaşında vefat eden müzisyen, söz yazarı ve oyuncu Kazım Koyuncu, ölümünün 17. yılında mezarı başında anıldı. Anma törenine sanatçının anne ve kardeşlerinin yanı sıra, Artvin Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Fındıklı Belediye Başkanı Ercüment Çervatoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Borçka Belediye Başkanı Ercan Orhan, Arhavi Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan ile yakınları ve sevenleri katıldı.

Sanatçının ağabeyi Hüseyin Koyuncu, anma etkinliğinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “Kazım aramızdan ayrılalı 17 yıl oldu. Her yıl burukluk var. Bizi teselli eden, sevenlerinin arkadaşlarının bir arada olması. Buraya ülkenin dört bir yanından gelen herkese teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Kazım Koyuncu’nun şarkılarından olunan koro dinletisiyle anma etkinliği sona erdi.