Kanal Geçişlerindeki Kilit Taşı Çalışmalarında Sona Gelindi

Arhavi Belediyesi tarafından yürütülen alt yapı ve kilit taşı çalışmaları devam ederken, Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu çalışma yapılan bölgelerde incelemelerde bulundu.

İlçemiz Musazade ve Boğaziçi Mahallelerinin kesişme noktası olan kanal bölgesinde, su kanalı çalışmalarının ardından kanal geçişinin yapılacağı yol güzergâhlarında kilit taşı çalışmaları yürütülüyor.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun talimatları ile belediye fen işleri ekipleri tarafından yürütülen çalışmaların ilk etabında İnönü caddesi üzerinde bulunan kanal geçişi tamamlanmış, ardından Ahmet Efendi caddesi üzerinde bulunan kanal geçişinde yol onarım ve kilit taşı çalışmalarına başlanmıştır.

Çalışmaların büyük ölçüde tamamlandığı bölgede incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, kanal çalışmaları nedeni ile onarım gerektiren güzergahların hızla tamamlandığını belirterek, şehir merkezimizde yürütülen kilit taşı yenileme çalışmalarının ise en kısa sürede tamamlanarak yollarımızın daha konforlu ve modern hale getirileceğini ifade etti.