“Kafe Majura” Adlı Adıyaman Çiğ Köftecisi’nin Açılışı Yapıldı

Arhavi’de hizmete giren iş yerlerine bir yenisi daha eklendi. Hazır gıda sektöründe “Kafe Majura” adı altında hizmet verecek olan Adıyaman çiğ köfte işletmesinin açılışını Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık yaptı.

Musazade Mahallesi, Mithatpaşa Caddesi, Atatürk Ortaokulu arkasında hizmete giren iş yeri için düzenlenen açılış programına Arhavi Belediye Başkan Vekili Birkan Uyanık’ın yanı sıra, Cumhuriyet Halk Partisi Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye Personel Şirket Genel Müdürü Engin Erkan, İl Genel Meclis Üyesi Adem Pişmişoğlu, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Uzunhasanoğlu, çevre esnafı ve vatandaşlar da katıldı.

Açılışa katılanlar, girişimlerinden dolayı iş yeri sahibi Harun Kaya’yı tebrik ederek, iş yerinin kendilerine ve Arhavi halkına hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Açılış seremonisinin ardından topluca iş yeri gezildi. Açılış, tebriklerin kabulünün ardından yapılan sıcak sohbetlerle devam etti. İşletme sahibi açılışa gelen bütün konuklarına teşriflerinden dolayı teşekkürlerini iletti.