Gençlik Haftası Kutlamaları Kapsamında Belge, Fotoğraf ve Kitap Sergisi Düzenlendi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Arhavi Nermin Çarmıklı Halk Kütüphanesinde belge, fotoğraf ve kitap sergisi düzenlendi. Programa ilçe protokolünün katılımı oldu.

Nermin Çarmıklı Halk Kütüphanesinde düzenlenen sergi programına, İlçe Kaymakamı Burak Çimşir, Garnizon Komutanı Furkan Selman, Arhavi Belediye Başkan Vekili Ahmet Hatinoğlu, Cumhuriyet Başsavcısı Metin Kutlubay, İlçe Jandarma Karakol Komutanı Taner Çiğdem, İlçe Emniyet Müdürü Bünyamin Temur, İlçe Müftüsü Yusuf Çakır, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, Gençlik Merkezi Müdürü Alper Alpata, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Nermin Çarmıklı Halk Kütüphanesi Müdürü Metin Aksoy ve kamu görevlileri katıldı.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında Atatürk ve 19 Mayıs temalı belge, fotoğraf ve kitaplar, protokol üyeleri tarafından gezildi. Kütüphane Müdürü Metin Aksoy tarafından katılımcılara bilgilendirmelerde bulunuldu.

Sergide ayrıca AÇÜ Arhavi yerleşkesi Sanat ve Tasarım Fakültesi öğrencileri tarafından hazırlanan ve farklı teknikler kullanılarak yapılan Atatürk temalı resimler de beğeni topladı.