“Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes” Sloganıyla Fidanlar Toprakla Buluştu

11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü kapsamında “Geleceğe Nefes, Dünyaya Nefes” sloganıyla 81 ilimizde fidanlar toprakla buluşturuluyor. Kampanya kapsamında İlçemiz Arhavi’de de fidan dikimi programı gerçekleştirildi.

Arhavi sahil dolgu alanında gerçekleştirilen programa İlçe Kaymakamı Mehmet Şerif Olçaş, Garnizon Komutanı M. Fatih Keskin, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Jandarma Komutan V. Taner Çiğdem, İlçe Emniyet Müdürü Erkan Gürsoy, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İlçe Müftüsü Yusuf Çakır, Gençlik ve Spor İlçe Müdür V. Tanju Özkara, İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Orman İşletme Müdürü Kezban Öztürk, İl Genel Meclis Üyesi Hüseyin Uzunhasanoğlu, Belediye Meclis Üyesi Mustafa Kemal Tatar,  kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri ve vatandaşlar katıldı.

Tarım ve Orman Bakanlığı ve Oman Genel Müdürlüğü’nün organizasyonunda yapılan ekinlikte 81 ilde fidan dikimi geçekleştirilirken, ilçemiz Arhavi de sahil dolgu alanına protokol mensupları tarafından fidanlar toprakla buluşturuldu.