Gazioğlu Şirketler Grubu’nun Petrol Ofisi ve Köşk Otel Açılışı Hopa’da Yapıldı

Komşu ilçemiz Hopa’da Gazioğlu Şirketler Grubu’na ait Petrol Ofisi akaryakıt istasyonu ve Köşk Otel işletmelerinin açılışı yapıldı. Açılışa Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da katıldı.

Artvin karayolu üzerinde hizmet verecek olan işletmenin açılışına; Artvin Valisi Yılmaz Doruk, Hopa Kaymakamı Abdurrezzak Canpolat, Kemalpaşa Kaymakamı Kemal Kızılkaya, Hopa Belediye Başkanı Taner Ekmekçi, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, Kemalpaşa Belediye Başkanı Ergül Akçiçek, Hopa Cumhuriyet Başsavcısı Erkan Çörek, Artvin TSO Başkanı Seçkin Kurt, Hopa TSO Başkanı Osman Akyürek, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Açılış seremonisinin öncesinde Gazioğlu Şirketler Grubu’nun faaliyet ve yurt dışı çalışmaları hakkında sinevizyon gösterisi yapıldı. Ardından Gazioğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Gazioğlu açılış konuşmasını gerçekleştirerek programa katılım sağlayan tüm konuklarına teşekkür ederek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

Daha sonra il protokolü konuşmalarını gerçekleştirdi. Artvin Valisi Yılmaz Doruk açılış kurdelesini keserken işletmenin Hopa ilçesine ve bölgemize hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.

Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da işletme sahiplerini tebrik ederek hayırlı olsun temennilerini iletti.