FSM Ortaokulunda Yıl Sonu Karne Töreni Düzenlendi…

İlçemiz Fatih Sultan Mehmet Ortaokulu 2021-2022 eğitim ve öğretim yılı karne ve mezuniyet töreni okul bahçesinde düzenlenen etkinlikle gerçekleştirildi. Programa Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu da katılarak öğrencilerle birlikte oldu.

Programa Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu’nun yanı sıra İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Tanju Özkara, CHP Arhavi İlçe Başkanı Erkan Özyazıcı, İYİ Parti Arhavi İlçe Başkanı Faik Birol Atabek, Ak Parti İlçe Başkanı Remzi Gedik, MHP İlçe Başkanı Adil Hatinoğlu, öğretmen, öğrenciler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan programda İlçe Milli Eğitim Müdürü Aytaç Akgümüş konuşma yaparak, geride bırakılan eğitim ve öğretim yılının öğrencilere başarı katması temennisinde bulundu. Akgümüş, tüm öğrencilere mutlu bir tatil diledi.

Okul öğrencileri tarafından hazırlanan skeç gösterileri, bardak ritim gösterisi, folklor gösterileri ve okunan şiirler katılımcılar tarafından ilgiyle takip edilirken, öğrenciler tarafından çizilen resimler beğeni topladı.

Derece alan öğrencilere başarı belgeleri protokol mensupları tarafından takdim edilirken sınıflarda yapılan karne dağıtımının ardından etkinlik son buldu.