Eğitim Öğretimde Birinci Dönem Tamamlandı

2019-2020 eğitim öğretim yılı yarıyıl tatili başladı. Tüm yurtta olduğu gibi ilçemizde de öğrenciler, yarıyıl tatiliyle birlikte karnelerini alarak iki haftalık tatillerine başladılar.

İlçemiz okullarında 1. dönem karne törenleri düzenlenirken, Hacılar İlkokulu ve Orta Okulu’nun ise özel konukları vardı. Burada yapılan karne törenine İlçe Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, Arhavi Belediye Başkanı Vasfi Kurdoğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Yerebakan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Arslanoğlu, CHP ilçe başkanı Erkan Özyazıcı, Belediye meclis üyesi Birkan Uyanık, okul idarecileri, öğrenci velileri ve öğrenciler katıldı.

Eğitim öğretim yılının ilk yarısının tamamlanması nedeni ile Hacılar ilköğretim okulunda yapılan programda protokol üyeleri tarafından 1. ve 8. sınıf öğrencileri ile özel eğitim sınıfı öğrencilerine karne, teşekkür ve takdir belgeleri verildi. Öğrenciler dağıtım töreninde karne sevincinin yanında heyecanlarını da gizleyemediler. Programda konuşma yapan Başkan Kurdoğlu, öğrencilere iyi tatiller dileyip ikinci dönem için derslerinde başarılar diledi. Program çekinilen fotoğraflarla son bulmuş oldu.